[ Zamknij ]

Harmonogram ćwiczenia a6w jest dosyć wymagający i nie wszystkie osoby wytrzymują napięty harmonogram ćwiczeń aeorobiczne 6 Weidera. Jeśli nie mamy problemu z motywacją polecamy przed rozpoczęciem ćwiczeń sprawdzić stan swojego brzucha za pomocą testu, który polega na jak najszybszym wykonaniu jak największej ilości brzuszków. Szczegóły odnośnie tego tekstu znajdują się na naszych stronach.

Kilka słów o harmonogramie

Wiele osób lekko modyfikuje harmonogram a6w aby przystosować możliwości  swoich mięśni brzucha do intensywności ćwiczeń. Zdarza się również, że niektóre osoby mają już wyrzeźbiony tzw. „kaloryfer” ale chcą go podtrzymać lub jeszcze bardziej wyrzeźbić przez co nie muszą wykonywać pełnych cykli tylko odpowiednio mniej powtórzeń. Przy podtrzymaniu efektu ważniejszą kwestią jest regeneracja mięśni po lekkich treningach partii brzucha. Trening wytrzymałościowy nie zapewni oczekiwanych skutków i jest to podstawowy błąd początkujących.

Harmonogram

Poniższy obrazek przedstawia szczegółowy harmonogram a6w. Warto go sobie wydrukować i powiesić w miejscu gdzie będziemy ćwiczyć aby nam przypominał o ilości powtórzeń na dany dzień. Osoby, które już po raz n-ty wykonują te ćwiczenia są na tyle obeznane, że już nie muszą sobie przypominać harmonogramu jednakże dla początkujących zalecamy wydrukowanie i przypominanie o ilościach powtórzeń.

harmonogram a6w

kliknij aby powiększyć

1 komentarz do Harmonogram ćwiczeń a6w

  1. Marcin napisał(a):

    Tego szukałem:)

wczytywanie: 2,230 s.